• 0

İADE VE DEĞİŞİM

www.im-polo.com.‘da iade işlemi çok kolay. Eğer satın aldığınız üründen %100 memnun kalmadıysanız, hızlı bir şekilde ürünü değiştirebilir yada iade edebilirsiniz.

 • Siparişleriniz iade ve değişim süresi 14 gün içerisinde yapılmalıdır. 14 günü geçen iade ve değişimler firma tarafından kabul edilmeyecek ve tekrar geri kargolanacaktır.
 • Siparişteki ürünlerin satışına engel bir durum bulunmamalıdır. Ürünler teslim edildiği koşullarda kutulu ve faturalı bir şekilde teslim edilmelidir.
 • Siparişinizle birlikte sizlere gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili kısımlara gerekli bilgileri doldurarak iade ise iade olduğunu, değişim ise hangi ürün, hangi renk ve ayakkabı numarası ile değişim yapılacağını belirtebilirsiniz.
 • Sitemizde bulunan OUTLET bölümünden yapmış olduğunuz alışverişlerde iade ve değişim talebinde bulunulmamaktadır.
 • Memnun kalmayıp iade etmiş olduğunuz ürünlerde tüm kargo ücretleri firmamız tarafından karşılandığından dolayı ( Anlaşmalı ) bir kargo bedeli düşülerek iade işleminiz belirtmiş olduğunuz IBAN veya Kredi kartı hesabınıza transfer edilir.
 • Değişim ürünlerinde Tek seferlik kargo ücreti alıcıya aittir. Bu durum numara uyuşmazlığı, renk beğenmeme, model beğenmeme gibi durumlarda geçerlidir.

ÜYE OLDUYSANIZ;

 1. Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına, oradan da İade Taleplerim sayfasına geçin. İade Talebi Oluştur butonuna tıklayarak iade sürecini başlatın. 
 2. Açılan ekranda hangi siparişi iade etmek istediğinizi, hangi ürünleri iade etmek istediğinizi seçin. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için neden iade yaptığınıza dair birkaç cümlelik kısa bir bilgi yazdıktan sonra, iadenizi nasıl almak istediğinizi seçin veya değişim talebi girin.
 3. İade talebini oluştururken seçtiğiniz ürünleri düzgün bir şekilde kargo poşetine geri yerleştirin ve teslimat esnasında size ulaşmış olan faturayı ürünlerle beraber aynı poşete koyun.

ÜYE DEĞİLSENİZ;

İade işleminizi Aras Kargo’ya göndereceğiniz yerin (2216554551105 ) kod belirterek teslim yapabilirsiniz. Faturanızı aynı şekilde ürünle birlikte teslim etmeyi unutmayın.

 1. Size gönderilmiş olan faturayı mutlaka geri gönderin.
 2. Faturanın arkasına mutlaka iade/değişim talebinizle ilgili bilgileri yazın.

İadelerle ilgili farklı bir sorun yaşarsanız e-posta ( info@im-polo.com) adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İADE NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?

Gönderdiğiniz iade-değişim talepleri ekibimiz tarafından elimize ulaştıktan sonraki 7-10 iş günü içerisinde değerlendirilir. Ürünler kullanılmamış, zarar görmemiş, tekrar satılmasına engel bir durum yoksa; bu süreç içerisinde iade tutarınız hesabınıza gönderilir, kredi kartınıza iade edilir yada değişiminiz yapılır ve kargolanır.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade sonucu olumlu ise ödemeniz derhal bankanıza iade edilir. Tutarın hesabınıza yansıması bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Taksitli alışverişlerinizde iade tutarınız taksitli olarak kartınıza iade edilebilir.

Outlet ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcut değildir.

Alışveriş Sepeti (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.